Warning: include_once(): open_basedir restriction in effect. File(/data/web/virtuals/76016/virtual/www/klient/janos/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/192299/virtual) in /data/web/virtuals/192299/virtual/www/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(/data/web/virtuals/76016/virtual/www/klient/janos/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: Operation not permitted in /data/web/virtuals/192299/virtual/www/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/data/web/virtuals/76016/virtual/www/klient/janos/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/192299/virtual') in /data/web/virtuals/192299/virtual/www/wp-content/advanced-cache.php on line 22
 Aktivity - Rodinný wellness hotel Valaška

Aktivity

U nás se nudit rozhodně nebudete..

Obec Horní Bečva spadá pod turistickou oblast Beskydy-Valašsko, jejíž území se rozkládá v nejvýchodnější části ČR na území okresů Frýdek-Místek, Vsetín a Nový Jičín. Okolí obce tak poskytuje široké možnosti pro trávení Vašeho volného času. Místní přehradní nádrž či 11 soukromých lyžařských vleků jsou garancí toho, že si zde přijdou na své milovníci poznávací, ale i aktivní sportovní turistiky v kterémkoli ročním období. Díky husté síti turistických či cyklistických tras můžete objevovat krásy této horské oblasti i Vy.

Hotel Valaška má ideální polohu pro vaši rodinnou i sportovní turistiku. Pokud budete potřebovat průvodce místní krajinou neváhejte nás kontaktovat. 

Všechna významná beskydská lyžařská střediska se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu Valaška. Máte-li zájem můžeme vám domluvit individuální lyžařský kurz pro jednotlivce i skupiny.  

Na kole, či elektrokole se dostanete hravě do cíle. Známe všechny cyklotrasy v okolí. Rádi vám poradíme tu nejlepší pro Vás. 


Aktivity hotelu Valaška

Filozofií hotelu Valaška je nabídnout svým hostům plnohodnotné strávení volného času nejen v okolí malebných Beskyd a Valašska. Za každého počasí se můžete spolehnout na to, že si svůj pobyt na Valašce výborně užijete. 

vybavená hotelová posilovna

herna s kulečníkovými stoly a šipkami

wellness a masáže

3D golfový simulátor

Adventure minigolfové hřiště

Máte rádi golf? Nebo si ho chcete jen poprvé vyzkoušet? Minigolfové zážitkové hřiště v Beskydách je pro Vás tedy země zaslíbená. U nás se tráva na greenech zelená po celý rok a déšť ani vítr Vám hru nepřekazí. Tréninkový relax pro zkušené golfové hráče, napínavé zápolení pro amatéry i zábava na celé odpoledne pro celou rodinu.

 

Půjčovna elektrokol Beskydy

Chcete si užít bezstarostnou jízdu na nejvyšší vrcholky Beskyd? Hotel Valaška pro vás ve spolupráci s Topkolo.cz připravili letošní novinku. Nově otevíráme půjčovnu nejvýkonnějších elektrokol na trhu. Neuvěřitelný výkon a kapacita baterie vám umožní dostat se na všechny dostupné vrcholy.


Aktivity v okolí hotelu Valaška

Pustevny – oblíbené turistické středisko s typickou architektonickou výstavbou Dušana Jurkoviče (Jurkovičovy stavby Maměnka a Libušín a sto let stará dřevěná zvonička). Dále zde naleznete Horské sídlo Pustevny (1018 m), pojmenované po poustevnících, kteří zde žili a z nichž poslední zemřel roku 1874. Na vrcholu Radhoště stojí kaple z roku 1898 a sousoší Cyrila a Metoděje z roku 1905. Poblíž se nachází horský hotel Radegast. Na dosah je přírodní rezervace jedlobukového lesa.

Valašské muzeum v přírodě – nejstarší muzeum svého druhu ve střední Evropě, které Vám umožní se seznámit s tradiční valašskou kulturou. Dřevěné městečko je nejstarším a nejnavštěvovanějším areálem Valašského muzea v přírodě. Bylo otevřeno roku 1925 a prezentuje způsob života na malém městě v období od poloviny 19. století až po první čtvrtinu století dvacátého. Mlýnská dolina je nejmladším areálem Valašského muzea v přírodě. Byla otevřena v roce 1982. Jsou v ní sdruženy dodnes funkční technické stavby převážně na vodní pohon. Valašská dědina je nejrozsáhlejším areálem Valašského muzea v přírodě. Hospodářské usedlosti, salašnické stavby, mlýn a kovárna jsou umístěny v krajině, která svou členitostí připomíná mnohé vesnice na úbočích Beskyd.

Valašský golfový klub Rožnov pod Radhoštěm Prosper Golf Resort Čeladná – se nachází na rozloze 140 hektarů v malebné obci Čeladná v samotném srdci beskydských kopců. Součástí největšího středoevropského resortu jsou dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště s klubovnou, bohatým zázemím pro golfisty. Stylovou restaurace Golf a moderní jízdárna Prosper Horse Ranch jsou nedílnou součástí celého komplexu služeb. Po právu tedy Prosper Golf Resort Čeladná náleží k PGA European Tour, nejvyšší golfové soutěži v Evropě, jíž je hrdým hostitelem a patří tak nesporně ke golfovým evropským špičkám.

Lysá hora (1323 m) – nejvyšší hora Beskyd, leží mezi obcemi Krásná, Malenovice, Ostravice a Staré Hamry. Z Lysé hory se naskýtá neopakovatelný rozhled na hřebeny a údolí Beskyd, Jeseníky, Malou a Velkou Fatru či Vysoké a Nízké Tatry.

Štramberská Trúba – z kdysi mohutného středověkého hradu se do dnešních dob zachovalo několik mohutných hradebních zdí hlavně vnitřního hradu a především rekonstruovaná strážní hradní věž sloužící jako turistická rozhledna. Trúba či „Kulatina“ – jak je věž ve zdejším kraji lidově nazývána, se stala jakýmsi symbolem kdysi mohutného hradu, krásného města i zdejšího malebného regionu.

Sportovní hřiště HORNÍ BEČVA – S přicházejícím jarem se pro veřejnost otvírá víceúčelové hřiště za školou. Doba pro veřejnost: přes týden po 15 hodině, přes víkend po celý den. Pro případné využití osvětlení ve večerních hodinách kontaktujte hotelovou recepci. 

 

Další tipy a nápady jak strávit čas v Beskydách vám rádi poskytneme v hotelové recepci..


Copyright © 2018 Valaška. All rights reserved. Marketing by Monolo.eu