Relax Hotel Valaška - rodinné ubytovací zařízení s dlouholetou tradicí

Nově zrekonstruovaný Relax Hotel Valaška se nachází v horské obci Horní Bečva, která je celoročně turisticky vyhledávanou destinací. Díky své lokalitě a výborné dopravní dostupnosti je hotel ideálním místem pro Vaši dovolenou.

Relax Hotel Valaška je rodinným ubytovacím zařízením s dlouholetou tradicí, které si za dobu své existence získal řadu stálých spokojených hostů. Kromě útulného ubytovaní, s celkovou kapacitou 47 míst, konferenčního sálu, je Vám k dispozici také naše restaurace, kde si můžete rovněž příjemně odpočinout v přátelském prostředí. Náš hotel je rovněž teprve druhým prodejním místem turistické známky obce Horní Bečva.

V okolí hotelu naleznete spoustu volnočasových aktivit, klid a krásnou beskydskou přírodu. Věříme, že naše nabídka uspokojí i Vás. Neváhejte si prohlédnout naši fotogalerii.

Těšíme se na Vaši návštěvu, personál Relax Hotelu Valaška.


 

 

 


     Beskydy Card - karta plná slev    Baby Friendly  3xTOP klub

Aktuality

 • 15.11.2017

  Mexická kuchyně na Valašce

  Na víkend jsem pro hosty restaurace připravili speciální nabídku. Podávat se budou tradiční mexické pokrmy.    Dobrou chuť a na zdraví.…

 • 01.11.2017

  Svatomartinské menu 2017

  Oslavte spolu s námi svátek sv. Martina. tel Valaškam nabízí tradiční české Svatomartinské menu.    Dobrou chuť a na zdraví.…

 • 31.05.2017

  Den dětí na Valašce 2. - 4.června

  DEN DĚTÍ je za dveřmi! Už víte kam půjdete s dětmi slavit? Vezměte je na Valašku!…