Relax & Wellness

 

Wellness je otevřen i po dobu letní sezóny ve stávajících otevíracích hodinách. Změna je jen v nahřívaní saun a to od 16:00 hod denně. Prohlédněte si naše Wellness před svou návštěvou prohlédnout fotogalerii, jste vítáni. 

Otevírací hodiny: 
Pondělí - Pátek    10:00 - 21:00
Sobota - Neděle, svátky    10:00 - 21:00


Touží vaše tělo či vaše mysl po masáži? U nás si vyberete!

  • Fitness (Pro naše hotelové hosty je po celý den zdarma k dispozici naše hotelové fitness; je vybaveno posilovacími stroji nejen na kondiční cvičení, ale i kardiozónu.)
  • Golfový 3D simulátor (Golfový simulátor GolfBlaster3D Vám nabízí možnost zahrát si na nejznámějších golfových hřištích z celého světa. Golfový simulátor pracuje na jedinečném principu kamerového snímání. Pro grafické zobrazení přírody byly použity nejnovější technologie. Všechny detaily jsou proto neuvěřitelně realistické.)
  • Sport v přírodě (Pro sportovně založené hosty máme připravenou řadu zajímavých tras pro kolo, běh či pěší výlety... pro všechny milovníky přírody a kol máme na Valašce k zapůjčení horská a elektro kola. Nejen pro ubytované hosty!)
  • Projížďky na koních (Každá krajina je nejkrásnější z koňského sedla. Zajišťujeme projížďky na koních s průvodcem pro začátečníky i pokročilé.)
  • Lyžařské areály (V okolí Horní Bečvy se nachází celkem 7 lyžařských areálů různé obtížnosti. Svahy jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro náročnější lyžaře. U každého areálu jsou bezplatná parkoviště a naleznete zde i občerstvení, půjčovny a skiservis.)

Více informací a ceny služeb u personálu hotelu!