Venkovní terasa v provozu - Rodinný wellness hotel Valaška

Venkovní terasa v provozu

Prostorná hotelová venkovní terasa s vlastním grilem je již v provozu.

Krytá i venkovní terasa jsou připraveny pro Vás.

Milujeme vůni jara, která po každé zimě přichází z okolních lesů. Každoročně se snažíme o co možná nejrychlejší otevření letní terasy s obsluhou. Víme, že zde rádi relaxujete. Proto i letos jsme nezaháleli. Navíc jsme pro letošní rok terasu ještě rozšířili o další prostor k pohodlnému sezení. 

 

Díky úpravám nyní venkovní terasa hotelu Valaška pohostí najednou až 70 Osob. 

Z naši terasy máte úplný přehled o dění kolem vás.

MOTOTERASA HOTEL VALAŠKA

Motorkáři vítáni! Hotel Valaška se nachází uprostřed hor v obci Horní Bečva. Kolem hotelu vede motorkáři oblíbená trasa na Bílou nebo opačným směrem na Vsetín. Vážíme si toho, že jsme se stali vyhledávanou zastávkou bajkerů na této trase. Vždy najdeme vhodné místo pro parkování, nebo krytou garáž pro bezpečný odpočinek. 

Na MOTOTERASE Valaška pořádáme pravidelné akce, které jsou určeny speciálně pro Vás. Udělejte si zde zastávku a zjistěte, že Valaška je místo kde Vám rozumí. 

NABIJTE SI BATERIE NA DALŠÍ CESTU

Cyklisté vítáni! Pro milovníky cyklistiky jsme ideálním místem k odpočinku a doplnění energie. Hotel se nachází na páteřní cyklostezce Bečva. Nejen díky dobré poloze si nás oblíbili cyklisté. Víme, že pro pohyb na kole je důležitá lehká a čerstvá strava. Proto upravujeme na cyklo sezonu jídelní lístek. Doplňujeme jej především o lehce stravitelné položky jako jsou čerstvé saláty, ryby a podobně. Díky našemu přístupu jsme získali certifikaci CYKLISTÉ VÍTÁNI. 

 

Jedeme s dobou, pro elektrokola máme připravenou službu nabíjení zdarma. Stačí jen přinést baterii a nabíječku obsluze restaurace hotelu Valaška. Pro větší komfort majitelů elektrokol s pohonem BOSCH a YAMAHA jsme ve spolupráci s TOPKOLO.cz přidali nabiječky pro baterie těchto pohonů. 

 


Copyright © 2018 Valaška. All rights reserved. Marketing by Monolo.eu