Restaurace - Rodinný wellness hotel Valaška

Restaurace

Dobrou chuť přeje personál hotelové restaurace v Beskydách..

Tradiční Valašská i moderní kuchyně je základem gastronomických zážitků v hotelové restauraci Valaška. Dbáme na výběr pouze těch nejkvalitnějších surovin. Pro přípravu jídel využíváme především lokální dodavatele a jejich sezonní produkci.

Naše práce je zároveň našim posláním. Baví nás příprava tradičních Valašských pokrmů s příměsí moderního přístupu. Tým zkušených kuchařů stále přichází s nápady a recepty. Díky proměnlivé sezonní nabídce si můžete v tradiční horské kolibě dopřát jedinečný gastro zážitek.

Naše horská restaurace a její personál Vám nabízí dostatek pohodlí pro vychutnání české, ale i mezinárodní kuchyně. Prostory restaurace lze využít také pro organizování firemních či společenských akcí, rautů a rodinných oslav. Během sezóny je pro naše návštěvníky otevřeno nově zrekonstruované venkovní posezení na kryté terase s grilem, která rozšiřuje stálou restaurační kapacitu 70 osob o dalších 48 míst.

 


STYLOVÁ ZASTŘEŠENÁ TERASA S VLASTNÍM GRILEM  

Ochutnejte Valašsko u Vás doma. Připravili jsme pro vás tradiční recepty se kterými si vytvoříte chutné a tradiční pokrmy také u Vás doma v kuchyni.

Dobrou chuť a těšíme se na viděnou na Valašce! 


Copyright © 2018 Valaška. All rights reserved. Marketing by Monolo.eu